Reguliuojamas Infraraudonųjų SPINDULIŲ Filtras Praeiti Infra-Red 530nm iki 750nm 590nm 680nm 720nm

Prieinamumas: Yra sandėlyje

SKU: r547

€12.66 €11.77

Aprašymas:

Infraraudonųjų spindulių filtrai, kartais vadinamas IR filtrus ar karščio mažinimo filtrai, yra skirta tam, kad leistų IR vidurio infraraudonųjų spindulių bangos ilgis, o blokuoti matomos šviesos.Jie yra dažnai naudojama įrenginiuose su ryškiai kaitinamąsias elektros lemputes (pavyzdžiui, skaidrių ir kontaktinio tinklo projektorių), siekiant išvengti nepageidaujamų šildymas

Taip pat yra filtrai, kurie naudojami kietojo (CCD ar CMOS) vaizdo kameros leisti IR dėl didelio jautrumo daugelio fotoaparato jutiklius ir artimesnę infraraudonąją šviesą.Šie filtrai paprastai turi mėlyną atspalvį į juos, nes jie taip pat kartais blokuoti kai šviesos iš trumpesnio matomos šviesos ir UV spinduliuotė.

Skaitmeniniai fotoaparatai paprastai yra įrengta IR antiblokavimo filtrai, siekiant užkirsti kelią nenatūralus atrodančius vaizdus.IR-perdavimo (artimųjų) filtrus, arba pašalinimas iš gamyklos IR antiblokavimo filtrai, yra plačiai naudojami infraraudonųjų spindulių fotografija perduoti infraraudonųjų spindulių šviesos ir blokuoti matomos ir ultravioletinės šviesos.Tokių filtrų atrodo juodas akis, bet yra skaidri, kai žiūrima su ir SPINDULIŲ jautrus prietaisas.

Kūrybos reguliuojamas SPINDULIŲ filtras yra kompaktiškas all-in-vieną kintamąjį bangų filtras, kuris pakoreguoja ilgiai tik su tvist jūsų riešo.Rodyklės ant filtro tarkime, jūs tiksliai žinosite, kokia suma ilgiai iš pirmo žvilgsnio.Suteikiant jums aiškiai ir tiksliai kadrų kuris ilgiai naudojate.Jis suteikia laisvę kurti skirtingų bangos ilgių laisvai.Dabar, jūs neturite vykdyti krūva filtrai šaudymo.Tik vienas filtras, suteikia jums nuo 530nm iki 750nm laisvai.

Kaip infraraudonųjų spindulių filtras bus naudojamas?

1.Archeologija, Kariuomenės,Policijos,Medicinos mokslo,ir detektyvų darbą.Infraraudonųjų spindulių filtras leidžia paprastai nematomas dėmes ir pakeistus punktus matomas.

2.Augalų vegetacijos & Kraštovaizdžio fotografija.Jis atrodo labai skirtingi, kai fotografavo Infraraudonųjų spindulių.

3.Fotografijos specialiųjų efektų.Infraraudonųjų spindulių filtrai suteikti dar ir video fotografas išraiškingas ir neįprastas poveikis.

Kas tinka šviesos šaltinis turėčiau naudoti infraraudonųjų spindulių filtrai?

Ir SPINDULIŲ filtras blokuoja visą matomos šviesos, pagal susijusius bangos ir labai jautrus utraviolet spindulių.

590nm, 600nm ir 630nm Infraraudonųjų spindulių pakeisti mašiną.Turtinga spalvų, individualus baltos spalvos balansas, originalaus filmo apskritai dangus buvo ryškiai raudonas, dalinis ruda arba gintaro spalvos, augalų lapų, mėlynos, žydros spalvos sodrumas po tvarkymo, lapų geltonos arba aukso geltonumo spalvos.

680nm vidaus ir silpnų Šešėliai naudoti.

750nm patalpų ir silpnos šviesos naudojimo.

760nm už debesuota lauko temstant ir ryškumas patalpų.

Specifikacija:

Lęšių Medžiaga: Optinis Stiklas

Žiedo Medžiaga: Metalo

Filtras Padengtas: N/A

Tinka: Vaizdo Kamera,Vaizdo Kameros

Forma: Apskritas

Objektyvo Filtro Dydis:43/46/49/52/55/58/62/67/72/77/82mm

Paketą, įskaitant:

1 x Kolonėlė Optiniu, Infraraudonųjų spindulių Filtras

Kilmės KN(Kilmės)Pakuotė TaipModelio Numeris IRPrekės Pavadinimas FOTGATipas Spalvų Filtras

Žymos: filtras gelis, filtras hoya, fotga dp500, ir spindulių filtras, akvariumo filtras, benro trikojo, vyrai filtrai, led neewer, Filtras 58mm, tianya nd.

Beatmaster4711 2020-09-17

Fast shipping, exactly what I ordered, quality, price and delivery, perfect! Thank you. I highly recommend the seller.

Madixon4343 2020-10-14

nice filter IR

Gdgreenberg 2020-08-29

Пригоден для криминалистики и реставрации, для чего и брал. Не рекомендую, если вам хочется делать художественные фото, это технический фильтр. Изображение частоты 750nm отличается от такого же с другого фильтра в худшую сторону, остальные длины волн лучше. Очень удобна регулировка. Доставка быстрее, чем ждал, до двери.

Parašyti atsiliepimą

Reitingas